Po filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ sėkmės J. K. Rowling paskelbė tai, ko labiausiai laukė gerbėjai

Po filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ sėkmės J. K. Rowling paskelbė tai, ko labiausiai laukė gerbėjai Image

| Kategorijos: Filmai, TV Naujienos

Praėjusį savaitgalį kino teatruose pasirodęs labiausiai Hario Poterio gerbėjų lauktas filmas „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (“Fantastic Beasts and Where to Find Them”) sulaukė begalės gerų ne tik kino kritikų, bet ir kinomanų atsiliepimų.  Į didžiuosius ekranus grįžęs magiškasis J. K. Rowling sukurtas burtininkų pasaulis užkariavo kino teatrus su su trenksmu – kasose nusidriekė eilės, per pirmąsias rodymo dienas bilietų nebuvo įmanoma gauti. Tačiau pamačiusiems juostą kilo daugybė klausimų. Į kai kuriuos jų savo paskyroje „Twitter“ atsakė pati J. K. Rowling.

„Mūsų pasakojama istorija prasideda 1926 metais ir baigsis 1945-aisiais“, – sako rašytoja, kurios pasakojama Hario Poterio priešistorė bus parodyta penkiose filmuose.

Taip pat ji atskleidė ir kitas detales, kurios domino akyliausius žiūrovus: „Taip, Njutas Miglapūtis (jį filme „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ vaidina aktorius Eddie Redmayne’as) dėvi tą patį vilnonį šaliką, kurį matėme filmuose dėvintį ir Harį Poterį. Be to, Alison Sudol vaidinama Kvinė Golštein grįš ir kitose filmo dalyse“. Į kai kuriuos klausimus, kurių sulaukiau tiek daug, tiesiog negaliu atsakyti, nes į visus juos atsakysime dar keturiuose filmuose“.

Ištikimiausiems gerbėjams, kurie nepraleidžia net mažiausių smulkmenų, kilo daugybė klausimų, į kuriuos J. K. Rowling atsakė socialiniuose tinkluose.

Filme pasakojama apie burtininką Niutą Miglapūtį, parašiusį knygą „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“, iš kurios Hogvartse mokėsi ir pats Haris Poteris. Naujoji juosta žiūrovus nukelia į J. K. Rowling magijos pasaulį kelias dešimtis metų prieš Harį Poterį ir net į kitą Žemės rutulio pusę.

„Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“  scenarijus išties nepaprastas: į Jungtinių Valstijų burtininkų kongresą atvykusį magiškuosius gyvūnus tyrinėjantį ir gelbėjantį Niutą Skamanderį ištinka bėda – pasprunka keletas jo stebuklingame lagaminėlyje laikytų fantastinių gyvūnų. Tuo pasinaudojusi suaktyvėja burtininkų išnaikinimo siekianti organizacija. Magijos pasaulio valdžia dėl to labai nepatenkinta ir Niutas priverstas sprukti.

Krizę dar labiau paaštrina didėjanti nesantaika tarp burtininkų ir žiobarų. Skamanderis privalo išsiaiškinti, kas slypi už staiga kilusio chaoso ir skleidžiamos panikos, ir, be to, kuo greičiau sugaudyti iš jo lagaminėlio pasprukusius fantastinius gyvūnus, kol šie nespėjo pridaryti žalos.

„Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ jau startavo kino teatruose.

TV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *